Listwy przypodłogowe Wrocław

 

 

Listwy przypodłogowe we Wrocławiu – wysoka jakość wykonania i precyzyjny montaż

Nie bez powodu starannie wykonane listwy przypodłogowe pojawiają się w większości mieszkań, skutecznie je ozdabiając. Okazują się między innymi idealnym sposobem na łatwe ukrycie nieestetycznych szczelin między podłogą a ścianą, a także zwiększają przy tym wytrzymałość całej konstrukcji. Dlatego też od lat cieszą się niesłabnącą popularnością i nieodłącznym elementem większości podłóg. W naszej firmie Wood Floors oferujemy trwałe oraz świetnie wyglądające listwy przypodłogowe we Wrocławiu, które wytrzymują w nienaruszonym stanie wiele długich lat i powstają z wysokiej jakości materiałów. Warto dowiedzieć się, czym wyróżniają się tego typu listwy i samodzielnie zdecydować, czy sprawdzą się w danym mieszkaniu.

Dlaczego warto zdecydować się na listwy przypodłogowe?

Decydując się na montaż podłogi, szczególnie drewnianej, bardzo często można spotkać się ze szczelinami powstającymi między panelami a ścianą. Tego typu wykończenie nosi nazwę podłogi pływającej. Wraz z upływem czasu podłoga osiada i poszczególne panele mogą nieznacznie się przemieszczać, co sprawia, że specjalnie odmierzone szczeliny pozwalają uniknąć zbędnych zniszczeń czy nieprawidłowości. Dlatego też odpowiednio dopracowane listwy przypodłogowe we Wrocławiu pozwolą łatwo ukryć tego typu miejsca i tym samym pozytywnie wpłyną na wygląd oraz funkcjonalność całej posadzki. Warto przy tym wspomnieć, że wytrzymałe listwy skutecznie ochraniają podłogę oraz ściany przed uszkodzeniami mechanicznymi, zabrudzeniami czy zawilgoceniem. Ich niewątpliwą zaletą okazuje się także fakt, że zakrywając szczeliny, wpływają na estetyczny wygląd danego pomieszczenia i sprawiają, że wydaje się ono starannie przemyślane.
Oprócz tego listwy przypodłogowe, które oferujemy w naszej firmie we Wrocławiu, stają się ciekawym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby łatwo ukryć kable i poprowadzić je przy ścianie. Tego typu rozwiązanie okazuje się szczególnie przydatne, gdy w domu mieszkają małe dzieci lub zwierzęta. Dlatego też w przypadku każdego klienta przygotowujemy indywidualny projekt oraz zajmujemy się profesjonalnym montażem. Dzięki temu inwestycja przebiega bez zbędnych opóźnień i wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Warto przy tym zwrócić uwagę na staranne łączenia wszystkich materiałów, które wpływają na ich wytrzymałość i świetny wygląd.

Listwy przypodłogowe do łazienki lub kuchni – czy będą godnym uwagi rozwiązaniem?

Mimo że listwy przypodłogowe charakteryzują się świetną jakością, produkty wykonane z drewna mogą nie sprawdzić się w miejscach, w których panuje wysoka wilgotność powietrza lub wysokie temperatury. Wówczas lepszym rozwiązaniem mogą okazać się listwy MDF, które również mają nowoczesny wygląd i nieco lepszą wytrzymałość. Mimo to dobrym pomysłem będzie pokrycie ich dodatkową warstwą ochronną specjalnego oleju lub farby. Dlatego też w przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub trudniejszych inwestycji zachęcamy do kontaktu z naszą firmą i do wizyty w salonie, żeby sprawnie wyjaśnić wszystkie ważne kwestie.

zapraszamy do kontaktu