Panele laminowane Wrocław

kontrukcja paneli laminowanych

panel Laminowany

Panele laminowane składają się z kilku warstw. Warstwa dekoracyjna skłąda się z antystatycznego papieru, który posiada w swojej budowie tzw. antystatyki wewnętrzne, które w bardzo dużym stopniu eliminują przyciąganie kurzu oraz roztoczy. Struktura synchroniczna paneli laminowanych w bardzo wysokim stopniu, imituję rysunek prawdziwej deski drewnianej. Sęki, układ słojów oraz włókna drewna posiadają swoją własną strukturę, która jest nie tylko widoczna gołym okiem, ale również wyczuwalna pod dotykiem dłoni. Najważniejszą częścią paneli laminowanych jest płyta HDF. To od niej w głównej mierze, będzie zależała żywotność naszej podłogi, ochrona jej zamków przed rozchodzeniem się w przyszłości oraz wygłuszenie. Panele laminowane oferowane w naszym salonie podłogowym, posiadają w swojej budowie płytę HDF wykonaną z twardych zrębów drzew liściastych o gęstości przekraczającej ponad 850kg sprasowanych włókien drzewnym na m3 co czyni je odpornymi na wszelkiego rodzaju uszkodzenia oraz prace, a dodatkowo zapewnia ochronę przed wodą nawet do 24 godzin!

Panele laminowane Wrocław kontruckcja i budowa

Jeżeli szukają Państwo wysokiej jakości paneli laminowanych w miejscowości Wrocław, serdecznie zapraszamy do naszego salonu podłogowego Wood Floors na Bielanach Wrocławskich przy ul. Wrocławskiej 7, na przeciwko dużego oraz wygodnego parkingu. Posiadamy w swojej ofercie duży wybór paneli laminowanych znanych oraz sprawdzonych producentów takich jak: Meister, Parador, Premium Floor .  W naszym salonie znajdą Państwo ponad 80 wzorników paneli laminowanych, które w znacznym stopniu ułatwią podjęcie decyzji w wyborze odpowiedniej podłogi laminowanej we Wrocławiu i okolicach.

Panele laminowane niedaleko Wrocławia — naturalny wygląd i wysoka wytrzymałość

Nie bez powodu w ostatnich latach panele podłogowe laminowane cieszą się coraz większym uznaniem klientów we Wrocławiu. Dzięki temu, że podłogi z paneli laminowanych nie przypominają już niezbyt atrakcyjnych wizualnie wzorów i nie sprawiają wrażenia sztucznych, bardzo dobrze sprawdzają się w nowoczesnych wnętrzach. Ponadto na szczególną uwagę zasługuje ich wytrzymałość — panele laminowane, które oferujemy w okolicach Wrocławia, wyróżniają się większą odpornością na uszkodzenia mechaniczne i na szkodliwe działanie wilgoci niż ich podłoga wykonana z drewna. Z tego też powodu warto dowiedzieć się, jakie są najważniejsze zalety i wady tego typu paneli, a następnie zdecydować, czy będą godną uwagi inwestycją.

Co sprawia, że panele laminowane koło Wrocławia cechują się trwałością?

Jednym z najważniejszych powodów, dla których panele laminowane zyskują coraz więcej zwolenników, jest ich wytrzymała konstrukcja. Warto w tym miejscu wspomnieć, że oferowane przez nas panele podłogowe we Wrocławiu powstają z kilku warstw, spośród których możemy wyróżnić między innymi podkład wygłuszający, płytę HDF, antystatyczny papier dekoracyjny i powierzchnię Diamond Pro. Jako że osoby, które rozważają zakup paneli laminowanych, często zwracają uwagę na ich słabe właściwości wygłuszające, zastosowany w naszych posadzkach podkład bardzo dobrze tłumi niepożądane dźwięki i zapewnia tym samym większy komfort codziennego funkcjonowania. Ponadto płyta HDF zapewnia dużą wytrzymałość, a wspomniany papier dekoracyjny bardzo dobrze imituje drewno, nie przyciągając przy tym kurzu czy innych zabrudzeń.
Ze względu na to, że proponowane panele laminowane we Wrocławiu składają się z kilku dobrze przemyślanych warstw, charakteryzują się większą wytrzymałością niż drewniana podłoga, bardzo dobrze sprawdzają się w wymagający warunkach. Dlatego też będą godnym uwagi wyborem do mieszkań, w których członkami rodziny są mniejsze dzieci lub zwierzęta. Oprócz tego panele laminowane często pojawiają się w przedpokojach, jadalniach czy nawet kuchniach. Warto przy tym zwrócić uwagę, że dzięki antystatycznej warstwie nie przywiera do nich kurz ani brud, co znacznie ułatwia regularne porządki i sprawia, że wnętrza wyglądają na bardzo zadbane. Z tego powodu panele laminowane polecamy zabieganym osobom, które chciałyby w łatwy sposób utrzymać w mieszkaniu porządek.

Panele laminowane jako oszczędność czasu i pieniędzy

Niewątpliwą zaletą naszych paneli laminowanych we Wrocławiu okazuje się fakt, że wyróżniają się one bardzo atrakcyjną ceną. Mimo że świetnie się prezentują i zachwycają trwałością, stają się znacznie tańszą inwestycją niż panele wykonane z drewna. Z tego też powodu z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością wśród osób, którym zależy na zmniejszeniu kosztów remontu przy zachowaniu wysokiej jakości całego wykończenia. Oprócz tego warto wspomnieć, że panele podłogowe laminowanie nie wymagają tak starannej pielęgnacji, jak podłoga z drewna. W praktyce oznacza to, że nie należy martwić się o regularne lakierowanie posadzki czy jej cyklinowanie, co również wiąże się z większą oszczędnością pieniędzy.
Oprócz tego podłoga laminowana jest prostsza w montażu. Dlatego też skutecznie skraca czas trwania remontu i dzięki nieskomplikowanej konstrukcji zmniejsza ryzyko pojawienia się jakichkolwiek błędów czy niespodziewanych komplikacji. Warto ponadto pamiętać o tym, że w naszym salonie podłogowym Wood Floors zajmujemy się wykonaniem precyzyjnych pomiarów, a także profesjonalnym montażem, dzięki czemu klienci nie muszą martwić się znalezieniem odpowiedniego wykonawcy. Za sprawą dużego doświadczenia naszych pracowników oraz świetnej znajomości oferowanych paneli podłogi wyróżniają się nienagannym wyglądem i wytrzymują w nienaruszonym stanie wiele długich lat.

Panele laminowane i ogrzewanie podłogowe — czy warto zdecydować się na takie połączenie?

Osoby, które rozważają montaż paneli laminowanych w swoim domu, często zastanawiają się, czy będą one godnym uwagi wyborem w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym. Jako że tego typu ogrzewanie cieszy się coraz większym uznaniem i znacznie zwiększa komfort domowników, warto zdecydować się na podłogę, która będzie dobrze przewodzić ciepło, pozwalając zmniejszyć comiesięczne rachunki. Ponadto warto zadbać o to, aby nagrzewająca się podłoga nie odkształciła się pod wpływem działania wysokich temperatur.
Odpowiednio zaprojektowane panele laminowane bardzo dobrze sprawdzają się w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym. Oprócz tego, że za sprawą swojej wytrzymałości nie niszczą się nawet podczas bardzo niskich temperatur panujących na zewnątrz, skutecznie przewodzą również ciepło. Warto wówczas zdecydować się na montaż pływającej podłogi, czyli takiej, która będzie cechowała się niewielkimi szczelinami w pobliżu ścian. Ponadto w celu zwiększenia efektywności ogrzewania godnym uwagi wyborem będzie dodatkowa warstwa izolacyjna, która pomoże w równomiernym ogrzaniu podłogi i zapobiegnie zbędnej utracie ciepła.

Pozostałe produkty w ofercie

OPINIE OD NASZYCH KLIENTÓW
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
ul. wROCŁAWSKA 7 BIELANY WROCŁAWSKIE