Wysokiej jakości podłoga Drewniana Polskiego Producenta Mat-tar

Oferta obejmuję montaż podłogi drewnianej z kolekcji Postarzanej wraz z niezbędną chemią czyli klejami oraz gruntami marki UZIN.
Deska Podłogowa + Montaż + Chemia+ Pomiar w cenie 329 zł brutto za 8% VAT.
Kompleksowa usługa!
Ponad 12 kolorów drewnianego parkietu wykończonego 3-ma warstwami odpornego na użytkowanie olejo-woski Osmo. Dodatkowo deska jest szczotkowana o szerokości aż 18 cm oraz długościach od 600 do ponad 2100mm!
Krótki czas realizacji ok. 4 tygodnie od złożenia zamówienia.
Istnieje możliwość zamówienia deski z kolekcji Charakter oraz Relax czyli ponad 20 kolorów
 

 

Kompleksowa usługa
Wysokiej jakości dwu-warstwowa podłoga drewniana mat-tar wraz z montażem oraz klejami i gruntami marki uzin w cenie
329zł brutto za m2!

Panele Podłogowe Premium Floor

panel premium floor
+ podkład kwarcowy +
montaż + 8%VAT
za 136 zł brutto/m2!!

 Promocja na wysokiej jakości panele podłogowe Premium Floor w Salonie Podłogowy Wood Floors!

Cena zawiera również podkład kwarcowy, który zapewnia stabilizację panela, bardzo dobre wygłuszenie jak i również przedłuża jego żywotność. Podkład kwarcowy jest idealnym rozwiązaniem w przypadku ogrzewania podłogowego, z racji (jak sama nazwa wskazuje) piasku kwarcowego, który się w nim znajduję). Podkład kwarcowy oferuje niski opór cieplny, dzięki któremu nasza podłoga nagrzeje się znacznie szybciej niż w przypadku użycia innego rodzaju podkładu. W sytuacji gdy ogrzewanie podłogowe nie występuje w naszych czterech kątach, również zalecamy użyć podkład kwarcowy.          Z racji ciągle zmieniających się cen na rynku budowlanym, oferujemy możliwość zamówienia paneli podłogowych z możliwością ich bezpłatnego magazynowania nawet do 6 miesięcy!!!

 

 

Podłogi Winylowe Nomad Flo

Druga nasza promocja obejmuję podłogi winylowe Nomad Flo!

Podłogi winylowe Nomad Flo gwarantują  w 100% wodoodporność oraz ich montaż bez dylatacji w przejściach. Panele posiadają w sobie zintegrowany podkład akustyczny, który również umożliwia ich montaż na ogrzewaniu podłogowych. Warstwa winylu o grubości 0,55 (praktycznie najgrubsza warstwa dostępna na rynku), oferuje wysoką wytrzymałość na ścieranie oraz łatwość w pielęgnacji. W naszej ofercie znajdą Państwo mnóstwo dostępnych wzorów dostępnych w bardzo szybkim czasie.  Tak jak w przypadku paneli podłogowych, z racji ciągle zmieniających się cen na rynku budowlanym, oferujemy możliwość zamówienia paneli podłogowych z możliwością ich bezpłatnego magazynowania nawet do 6 miesięcy!!!

panel winylowy Karsh
+ podkład
+ montaż + 8%VAT
za 159 zł brutto/m2!!