Podłogi Laminowane Premium Floor Wrocław

panel premium floor + podkład kwarcowy + montaż + 8%VAT
za 126 zł brutto/m2!!

Stabilna budowa

Panele laminowane Premium Floor charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością ze względu na gęstą płytę HDF, która została użyta do ich produkcji.
Dzięki czemu mamy zapewnione silne łączenia na zamkach,stabilizację oraz pewność, że panel posłuży nam bardzo długi czas.

WYSOKIEJ JAKOśCI PODKŁAD KWARCOWY

Podkład kwarcowy jest specjalnie zaprojektowaną matą redukująca odgłos kroków, zawierającą zintegrowaną barierę przeciw wilgoci. Znajduję swoje zastosowanie nawet przy posadzkach bez ogrzewania podłogowego, ze względu na swoją gęstą budowę, która w znacznym stopniu podnosi żywotność naszej podłogi.

Struktura synchroniczna

W celu utrzymania wysokiej jakości podłóg laminowanych Premium Floor, powierzchnie dekoracyjne są głęboko tłoczone. Dzięki temu pory drewna, sęki, pęknięcia i inne struktury na podłodze są nie tylko widoczne, ale także wyczuwalne pod dotykiem gołej dłoni. To sprawia, że podłogi laminowane Premium Floor są jeszcze bardziej autentyczne.

wytrzymała,łatwa w utrzymaniu, zawsze modna

Poszczególne warstwy podłóg laminowanych Premium Floor, są starannie sprasowane pod wpływem wysokiej temperatury i ciśnienia. Skutkuje to odpornością i wytrzymałością deski laminowanej, która jest podstawą długiej żywotności produktu.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU