Premium Floor oferta paneli

Panel laminowany + podkład + montaż + 8% VAT za 132 zł brutto za m2!

Promocja na wodo-odporne panele laminowane Premium Floor! Panel + podkład kwarcowy za 132 zł brutto za m2 z 8% VAT!
Aż 19 wzorów do wyboru z kolekcji Legend, Natural Legend oraz Ultra.
Bezpłatne magazynowanie!
Ochrona przed wodą!
Idealne na ogrzewaniu podłogowym!

Stabilna budowa

Panele laminowane Premium Floor charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością ze względu na gęstą płytę HDF, która została użyta do ich produkcji.
Dzięki czemu mamy zapewnione silne łączenia na zamkach,stabilizację oraz pewność, że panel posłuży nam bardzo długi czas.

WYSOKIEJ JAKOśCI PODKŁAD KWARCOWY

Podkład kwarcowy jest specjalnie zaprojektowaną matą redukująca odgłos kroków, zawierającą zintegrowaną barierę przeciw wilgoci. Znajduję swoje zastosowanie nawet przy posadzkach bez ogrzewania podłogowego, ze względu na swoją gęstą budowę, która w znacznym stopniu podnosi żywotność naszej podłogi.

Struktura synchroniczna

W celu utrzymania wysokiej jakości podłóg laminowanych Premium Floor, powierzchnie dekoracyjne są głęboko tłoczone. Dzięki temu pory drewna, sęki, pęknięcia i inne struktury na podłodze są nie tylko widoczne, ale także wyczuwalne pod dotykiem gołej dłoni. To sprawia, że podłogi laminowane Premium Floor są jeszcze bardziej autentyczne.

wytrzymała,łatwa w utrzymaniu, zawsze modna

Poszczególne warstwy podłóg laminowanych Premium Floor, są starannie sprasowane pod wpływem wysokiej temperatury i ciśnienia. Skutkuje to odpornością i wytrzymałością deski laminowanej, która jest podstawą długiej żywotności produktu.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU