podłogi z montażem - wrocław i okolice

Profesjonalny Montaż

Układanie i montaż podłogi to ostatni etap prac wykończeniowych. Współpracujemy z ekipami podwykonawczymi, które od wielu lat wykonują prace związane z zawodem parkieciarskim. To kluczowy etap przygody z podłogą drewnianą. Gwarantujemy kompetencję i doświadczenie – świadczy o tym szerokie grono zadowolonych klientów. Swoje usługi oferujemy na terenie całego Wrocławia i okolic.

Montaż Podłóg Wrocław

doradztwo przy wyborze podłogi

Doradztwo

Naturalność podłóg z drewna to nie tylko wygląd, to również złożona specyfika jego zachowań w kontekście zmian temperatury czy wilgotności. Podłoga będąca wielowarstwową czy też litą konstrukcją wymaga uwzględnienia właściwości każdej warstwy stosownie do jej funkcji w zespole. Zapraszamy serdecznie do naszego salonu, gdzie razem wybierzemy podłogę dostosowaną do Państwa potrzeb.

 

Salon Wood Floors – kim jesteśmy?

Salon Wood Floors specjalizuje się w doradzaniu w zakresie doboru oraz oferuje profesjonalny montaż paneli, podłóg, listew oraz tarasów na terenie Wrocławia i okolic. Doświadczenie oraz kompetencje poparte są licznymi opiniami ze strony zadowolonych klientów. Poszczególne realizacje można dokładnie obejrzeć na naszej stronie w osobnej zakładce. Znaleźć tam można liczne zdjęcia ukazujące zrealizowane już projekty podłogowe oraz tarasowe.
Panele z montażem są bardzo często wybierane w przypadku nowego budownictwa m.in. ze względu na możliwość szybkiego zakończenia prac wykończeniowych. Nowa, wysokiej jakości podłoga podnosi zarówno komfort, jak i wartość danego lokalu. Wrocław jest jednym z największych oraz najszybciej rozwijających się miast w Polsce, które co roku pochwalić się mogą coraz większą liczbą nowych budynków mieszkalnych, w których można znaleźć nasze realizacje :).

Salon Wood Floors – dlaczego warto nas odwiedzić?

Siedziba salonu mieści się na wrocławskich Bielanach, dokładnie przy ulicy Wrocławskiej 7. Odwiedzając nas stacjonarnie, o wiele łatwiej dobrać wymarzoną posadzkę i zaplanować potencjalny montaż paneli. Na ścianach salonu znajduje się około 40m2 parkietu wykonanego z dostępnych modeli desek. W dużych sieciach sklepów budowlanych trudno uzyskać rzetelne informacje na temat poszczególnych produktów, ponieważ zatrudnieni tam pracownicy bardzo rzadko sami zajmują się montażem. A jak wiadomo – montaż jest bardzo ważną kwestią!
Dobór nieodpowiednich materiałów może być bardzo kosztowny oraz znacznie utrudnić prawidłowe położenie podłogi. W salonie Wood Floors otwarcie mówimy zarówno o wadach, jak też zaletach poszczególnych produktów w odniesieniu do konkretnego projektu. Pozwala to odpowiednio rozplanować pracę oraz przez długie lata cieszyć się wysokiej jakości podłogą. Salon otwarty jest w dni powszednie w godzinach 10:00-18:00 oraz w soboty od 10:00 do 16:00.

Czym dokładnie się zajmujemy?

Od lat realizujemy projekty związane z montażem paneli, podłóg, tarasów oraz listew podłogowych na terenie Wrocławia i okolic. Oferujemy zarówno doradztwo w zakresie doboru materiałów, jak też usług, takich jak:

  • montaż podłóg drewnianych, winylowych oraz laminowanych
  • montaż paneli winylowych, laminowanych lub drewnianych
  • montaż listew podłogowych
  • montaż tarasowy

Z chęcią dzielimy się bogatym doświadczeniem związanych z realizacją naszych zleceń. Poparte jest ono licznymi pozytywnymi opiniami ze strony firm oraz osób prywatnych, z którymi mieliśmy do tej pory przyjemność współpracować. Wszelkie potencjalne pytania, a także wątpliwości można łatwo wyjaśnić, korzystając z formularza kontaktowego na naszej stronie lub wysyłając bezpośrednio e-mail na adres kontakt@woodfloors.pl. Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu stacjonarnie lub do kontaktu telefonicznego pod numerem 505-840-241.

Panele podłogowe z montażem – czy to możliwe w starym budownictwie?

Panele podłogowe z montażem o wiele częściej kojarzone są z nowszym budownictwem ze względu na liczne realizacje w nowopowstałych osiedlach pełnych mieszkań w stanie deweloperskim. W starym budownictwie charakterystycznym dla większych bloków oraz wolnostojących domów czy szeregowców, koszty związane z usunięciem dotychczasowej podłogi, oraz dostosowaniem posadzki do położenia nowego parkietu potrafią przyprawić o zawrót głowy. W przypadku równego i trwałego podłoża, które jest w poziomie i nie skrzypi jak np. stare deski sosnowe lub płytki, można pokusić o montażu podłogi winylowej bezpośrednio na wcześniej wspomnianych posadzkach. Jest to rozwiązanie o wiele tańsze, szybsze oraz co najważniejsze bezinwazyjne. Natomiast jeżeli mamy do czynienia z różnicą poziomów między pokojami, możemy je zniwelować za pomocą płyt osb, na którą następnie możemy zamontować dowolny rodzaj podłogi: podłogi laminowane, winylowe czy też drewniany parkiet. Przy wyborze odpowiedniej podłogi warto zdecydować się na konsultację z ekspertem. Pozwala to zwiększyć żywotność nowej paneli, poprawić akustykę pomieszczeń oraz wyrównać potencjalne nierówności. Dostępne na rynku materiały pozwalają na pełne dostosowanie do indywidualnych potrzeb klienta wynikających z warunków oraz przeznaczenia poszczególnych pomieszczeń w danym lokalu. Salon Wood Floors pochwalić się może szerokim asortymentem podłóg, charakteryzujących się wytrzymałością oraz dobrą ceną.

zapraszamy do kontaktu