wielka Promocja na podłogi drewniane

Mat-Tar
Wysokiej jakości podłogi drewniane

prawdziwa podłoga dębowa

prawdziwa podłoga dębowa

W dzisiejszej promocji biorą udział drewniane podłogi Polskiego producenta Mat-tar z kolekcji  Postarzanej. Jest to aż 12 kolorów od naturalnego dębu po deski bielone oraz ciemny brąz.                                        Każda z drewnianyych desek wykończona jest szczotką, czterostronną fazą oraz 3-ma warstwami olejo-wosku OSMO.

 

doskonała na ogrzewanie podłogowe

Dwu-warstwowa konstrukcja podłogi dębowej Mat-tar, czyli 3mm warstwa wierzchnia składająca się z prawdziwego drewna dębowego oraz dolna, odprężająca, wykonana z inżynieryjnej wodo-odpornej sklejki liściastej, bardzo dobrze znosi zmiany temperatur i jest dobrym wyborem przy posadzkach z wodnym ogrzewaniem podłogowym.

zaleta selekcji postarzanej wykończonej olejem

Zaletą kolekcji postarzanej jest to, że wszelkiego rodzaju uszkodzenia oraz zarysowania są mniej widoczne. Większe ubytki powstałe na wskutek uderzenia ciężkiego i ostrego przedmiotu, możemy w łatwy sposób sami naprawić punktowo, dlatego też ewentualną cyklinację podłogi drewnianej, w tym przypadku przeprowadza się bardzo rzadko.

solidna,dębowa, drewniana podłoga

Wiele jest na rynku podłóg drewnianych oferujących promocyjne ceny zakupu, lecz warto to dobrze przemyśleć, ponieważ cena ma ogromne przełożenie na jakość materiałów z którego drewniana podłoga została wykonana. Ilość oraz rodzaj klejów do łączenia deski, gęstość użytej dębowej warstwy użytkowej, jakość użytych olejów do wykończenia klepki jak i również czy drewno było obrabiane oraz suszone w odpowiednich warunkach. Salon Podłogowy Wood Floors oferuje tylko i wyłącznie sprawdzone materiały, których jesteśmy pewni, ponieważ montujemy je własnymi rękami oraz testujemy na wiele różnych sposobów.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU