You are currently viewing Podłoga winylowa-dobra alternatywa dla kosztownego remenotu
Podłoga winylowa Moduleo Jersey Stone

Podłoga winylowa-dobra alternatywa dla kosztownego remenotu

Podłoga winylowa - dobre rozwiązanie przy kosztownym remoncie

Podłoga winylowa

Świetna alternatywa, aby
uniknąć kosztownego remontu.

Podłoga winylowa Moduleo Jersey Stone
Podłogi winylowe Wrocław
Myślisz o wymianie starej podłogi w swoim mieszkaniu we Wrocławiu, ale przerażają Cie pracę związane z ciężkim i kosztownym remontem?
Z pomocą przyjdzie Ci podłoga winylowa!
Panele winylowe to nie tylko materiał, który jest wytrzymały, łatwy w pielęgnacji oraz w 100% wodoodporny.

Nie musisz demontować starej posadzki

Dzięki swojej gęstej i stabilnej budowie, którą jest twardy rdzeń kompozytowy, podłogą winylową możemy przykryć posadzki klejone do podłoża, które już dawno utraciły swój pierwotny wygląd i urok, a przy tym uniknąć ciężkich prac i dodatkowych kosztów związanych z demontażem starej podłogi.

Podłogi winylowe Wrocław
Panele winylowe za sprawą synchronicznej struktury, którą posiadają na swojej warstwie dekoracyjnej, do złudzenia imitują wygląd prawdziwej drewnianej podłogi jak i również betonowych płytek.
Szeroki wachlarz wzorów oraz kolorów oferowanych przez nas paneli winylowych, w dużym stopniu ułatwi Państwu wybór odpowiedniego i interesującego dekoru 🙂
Łatwa w montażu
Warto rozważyć takie rozwiązanie, gdy szykujemy się na remont naszych czterech kątów i chcielibyśmy zaoszczędzić na czasie jak i portfelu.
Serdecznie zapraszamy do naszego salonu podłogowego Wood Floors znajdującego się na Bielanach Wrocławskich, w południowej części Wrocławia przy. ul. Wrocławskiej 7.

w 100% wodoodporna

Podłoga winylowa to produkt w 100% wodoodporny, który bez najmniejszego problemu możemy montować w kuchni czy też łazienkach.

Odporna na uszkodzenia

0,55 warstwa winylu chroni podłogi winylowe przed uszkodzeniami oraz ścieraniem. Stabilizacja, dobre wygłuszenie, łatwość w pielęgnacji to jedne z największych zalet podłogi winylowej.

Montaż we Wrocławiu

Oferujemy profesjonalny montaż naszych podłóg we Wrocławiu oraz okolicy. Wykonujemy również montaże nawet do 200 km od Wrocławia!

Dodaj komentarz