You are currently viewing Podłoga Laminowana Dąb Jantar Premium Floor

Podłoga Laminowana Dąb Jantar Premium Floor

Podłoga laminowana dąb jantar premium floor

Dzień dobry 🙂
Za oknami deszcz, a za nami kolejna realizacja!
Na pierwszym rzut oka mogłoby się wydawać, że mamy do czynienia z podłogą drewnianą, lecz w rzeczywistości są to panele laminowane!
 
Tak piękną strukturę oferują nam panele Premium Floor w kolorze Dąb Jantar.
Wyrazisty rysunek drewna na warstwie dekoracyjnej połączony z synchroniczną strukturą wyczuwalną pod dotykiem gołej dłoni, w bardzo przyjemny sposób imituję prawdziwą drewnianą klepkę.

Jeżeli zależy nam na jak najbardziej ciepłym i naturalnym wyglądzie naszych czterech kątów, panel laminowany Dąb Jantar jest ciekawą propozycją, którą warto wziąć pod uwagę.

Przy wyborze paneli nie zapominajmy również o dobrej jakości podkładzie podłogowym.

Jednym z najlepszych wyborów jest podkład kwarcowy, który zapewnia bardzo wysokie wyciszenie, stabilizacje oraz w przypadku ogrzewania podłogowego, doskonałe przewodzenie cieplne.

W celu zobaczenia tej lub wielu innych propozycji wykończenia posadzek, serdecznie zapraszamy do naszego salonu podłogowego Wood Floors, znajdującego się na ul. Wrocławskiej 7 na Bielanach Wrocławskich.
Duży parking, dobra rada i profesjonalny montaż w połączeniu z filiżanką smacznej kawy, to jest to na co mogą u nas Państwo liczyć.
Pozdrawiamy serdecznie i życzymy miłego dnia 😉
Salon Podłogowy Wood Floors

 

więcej zdjęć podłogi laminowanej dąb miodowy

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Dodaj komentarz